Nejlepší lék na zánět močových cest

Nejlepší lék na zánět močových cest

Znáte důvěrně ty chvíle, kdy hledáte toaletu, aby nevznikla “nepříjemná nehoda”, objevuje se pálení nebo řezání při močení? Ano? Pak víte, o čem je řeč a hledáte nejlepší lék na zánět močových cest, který zabere hlavně rychle.

Co to ten zánět močáku je?

Zánět močových cest nebo močového měchýře je hned po zánětu horních cest dýchacích 2. nejčastějším zánětlivým onemocněním. Někdy jak rychle přijde, tak rychle odejde. Ale většinou tomu tak není. Tato nepříjemná zátěž na každém kroku chce rychlé řešení.

Pozor na záněty hlavně v zimě

Nástupem období zimy, kdy Matka příroda odpočívá, regeneruje se a čerpá novou sílu přichází doba chladu a tmy. Stejně tak jako odpočívá příroda, i my bychom měli věnovat více pozornosti odpočinku a péči o své zdraví.

Zejména v lednu je nejvíce oslaben močový měchýř, který je klíčovým orgánem, společně s ledvinami a močovou trubicí. Močový systém, eliminující toxiny z těla. Pokud je zdravý a vyvážený systém by neměl přinášet žádné zdravotní obtíže.

Jenomže stačí prochladnou (klidně i v létě v chladnější vodě) a zánět močových cest je na cestě k nám

Proč vlastně máte zánět močového měchýře?

Až 90 % případů zánětu močových cest je způsobený bakteriemi. Nejčastěji se v testech najde bakterie Escherichia coli, která zcela neškodně obývá tlusté střevo. Ale když se dostane do močových cest, přijde zánět. Akutní záněty močových cest bývají způsobeny kvasinkami nebo dokonce viry. Jde ale spíše o výjimečné případy.

Zdravé tělo má až zázračné schopnosti, jak se infekci močových cest bránit. Moč přirozeně čistí močové cesty a působí dezinfekčně. Znáte ty babské rady, co tvrdí: „Máš to odřené, tak si to počůrej“.

Jak jste k tomu mohli přijít?

Při rozhovorech s lidmi, se kterými o jejich potížích mluvím, se často ukáže jako příčina zánětu močových cest nevyhovující pitný režim. Dále je na vině zadržování moči, které umožní bakteriím se množit po delší čas.

Další častou příčinou nesprávně provedená hygiena. Vzniknout může zánět močového měchýře po návštěvě nehygienické toalety ale i po pohlavním styku. Také některá onemocnění způsobují častější záněty močových cest. Své o tom věcí cukrovkáři, lidé trpící na močové kameny nebo se zavedenou močovou cévkou.

Jak se projevuje infekce močových cest?

Fyzické obtíže, jako jsou potíže s funkcí močového měchýře, napětí svalů, bolesti zad a nohou, slabý krevní oběh, chladné zóny na těle nebo bolesti hlavy, mohou vzniknout při energetické nerovnováze. Zánět močového měchýře se projevuje bolestí a nutkáním k močení, někdy i krví v moči. Frekvenční harmonizace je jednou z cest, jak účinně naměřit nežádoucí bakterie nebo viry, které oslabují dobrou funkci močového měchýře i močových cest.

Příčiny nemusí být jen fyzické

Často bývají na vině emoce, co přináší nemoci. I krátkodobá nerovnováha v tělesné energii může způsobit potíže. Močový měchýř reaguje nejen na fyzické vlivy, jako je chlad nebo prochladnutí, ale také na naše emoční stavby. Emoce, jako je strach a obava, mohou ovlivnit tento orgán, spojený s prvkem voda. Močový měchýř symbolizuje snášet tlak.

Proto nepodceňujte svoji mysl a co za celý den tvoříte nebo děláte. Do jakých stresových situacích se dostáváte a jak se s nimi vyrovnáváte. Kvantové čištění dokáže účinně provést nerovnováhou mysli a hlouběji porozumět sama sobě, proč třeba na sebe tlačíme, kde máte z čeho strach nebo proč se stresujeme v nějakých situacích víc, než je dobré. Tlak, který na sebe vytváříme se může projevit právě oslabením močového měchýře, močových cest a následně se vrací záněty, řezání, nebo únik moči.

Emoce hrají klíčovou roli v energetické nerovnováze, projevující se podrážděností, vztekem, strachem, citlivostí, pláčem, nedůvěrou a depresí. Močový měchýř symbolizuje schopnost snášet tlak a uvolňovat staré bolesti a křivdy. Přijetí minulosti, propuštění starých myšlenek a emocí a umožnění volného toku myšlení a emocí jsou klíčové. Kvantové čištění pracuje s myslí, a hlavně s uvolněním podvědomích vzorců, o kterých zřejmě víme, ale jak je jemně uvolnit a tím vylepšit i svůj život? Nechte se provést Kantovou terapií a pochopte souvislosti vašeho běžného života a stavu oslabení močových cest, popř. obtíží, které vás trápí nebo se chronicky vrací. Protože jinak vám ani nejlepší lék na zánět močových cest dlouhodobě od obtíží neuleví.

A potíže s močovými cestami se nevyhýbají ani dětem

Děti trpí také a velmi často na infekce, záněty, řezání nebo únik moči. Nejsou to problém jen dospělých žen, které už mají intimní život nebo rodily děti. Bohužel se setkávám s problém okolo močových cest i u malých slečen, které od útlého dětství tyto potíže mají. Krom prochladnutí, což se stává, bývají pod velkým stresem ze školy, jsou na ně kladeny i velké sportovní nároky a děti se s tím těžko vyrovnávají. Bolesti v podbřišku, noční pomočování, anebo výtoky. Kde má taková malá a mladá dušička si odpočnout a vydechnout? Pak není už daleko od opakovaných zánětů močového měchýře.

Jaký je ten nejlepší lék na zánět močových cest?

Čím dříve začnete, tím dříve skončíte. Jakmile začnete pociťovat první příznaky, hned začněte s protiofenzívou a nic neodkládejte. Existuje mnoho přípravků, po kterých můžete sáhnout.

Brusinky
Plody brusinek obsahují přírodní antioxidanty, vitamin C, kyselina jablečná, citronová a hippurová. Díky brusinkám bakterie neulpívají na stěnách močových cest a močové cesty se lépe čistí. Zároveň brusinky působí protizánětlivě a při opakovaných zánětech se užívají preventivně.

Málo známá D-manóza
D-manóza je látka ze skupiny jednoduchých cukrů a vyskytuje se v malém množství v některých druzích ovoce. V močových cestách D-manóza obalí bakterie, které se potom nemohou nikde zachytit a spolu s močí se odplaví. K dostání je samostatně nebo v přípravcích kombinovaných s brusinkami.

Bylinky na močové cesty
Nabídka léčivých bylin, které na zánět nejen močového měchýře pomáhají, je široká. Například obyčejná kopřiva je účinná proti zánětu a kopřivový čaj se na močové cesty tradičně používá. Dále se podívejte na zeměžluč lékařskou nebo medvědice lékařskou, které mají antibakteriální účinky a jsou součástí urologických čajů. Příznivě na močové cesty působí také přeslička a zlatobýl.

Probiotika
Probiotika jsou přípravky obsahující bakterie, které přirozeně obývají naše tělo a podporují nás v boji s nežádoucími druhy bakterií. Střevo je náš druhý mozek a harmonický střevní mikrobiom mocně ovlivňuje fungování imunitního systému. Pro akutní stav se podává Harmonelo Vitality s podporující hojivou složkou Aloe Vera. Probiotika navíc snižují pH moči a tím přímo znepříjemňují život bakteriím v močových cestách.

Bakteriální lyzáty
Možná jste ale neslyšeli o bakteriálních lyzátech. Jde o části bakterií upravené mrazovým sušením, na které se imunita učí reagovat. Tím se imunita dá připravit přirozenou cestou na setkání s bakteriemi, které vyvolávají nejen záněty močových cest. Bakteriální lyzáty se nasazují hlavně u opakujících se zánětů močových cest.

Přesné zjištění původce bude vaše výhoda

Frekvenční harmonizace umožňuje najít viníka v těle, může posílit imunitní systém v boji a přispět tak k obnovení rovnováhy ve vašem těle. Jde o podporu správné funkce močového měchýře, kdy se přesně naměří oblast močových cest a následně je hned vidět, které bakterie nebo viry jsou přemnoženy a oslabují funkci. Vždy jemně a šetrně probíhá tzv. BioFeedback.

Co dělat, aby byla léčba co nejkratší?

Při zánětu močových cest tělo bojuje s infekcí. Není důležité hledat a najít ten nejlepší lék na zánět močových cest. Pro vyléčení je důležitý klidový režim a držet se v teple. Je potřeba nejen dostatečně pít, ale také pít v průběhu celého dne a během dne si přibližně každé 3 hodiny odskočit. Doporučuje se omezit příjem sladkých potravin, které podporují množení bakterií a zařadit do jídelníčku zakysané mléčné výrobky a fermentované potraviny, jako kyselé zelí nebo kimči.

Pokud se potýkáte se zánětem močových cest, je vhodné nosit volné oblečení a prodyšné spodní prádlo. Vlhké prostředí je ideální množírnou bakterií. Není potřeba připomínat správnou a častější hygienu a upřednostnění sprchy před napuštěnou vanou.

Rizika neléčeného zánětu

I když je zánět močových cest relativně časté onemocnění, jeho podceňování a odložení včasné léčby vede k závažnějším zdravotním komplikacím. Infekce může postupovat močovými cestami až k ledvinám a zánět ledvin je velmi závažný stav. Neléčený zánět močových cest je rizikem pro těhotné ženy a u malých holčiček by jeho mohlo vést k neplodnosti.

Nevyplácí se ani podcenit dobré doléčení zánětu. Dokud nejsou mikroorganismy, které onemocnění vyvolaly zcela potlačeny, brzy se zánět vrátí. Záněty močových cest se potom stávají chronickým onemocněním a nezřídka se opakují i 3x do roka.

Jít nebo nejít k lékaři s tímto žhavým problémem?

Pokud se zahájí protiúder včas a příznaky se zlepší nebo zmizí do 3 dnů, tak k tomu není důvod. Ale když se infekci nedaří potlačit volně prodejnými přípravky, tak je vhodné navštívit lékaře, který provede vyšetření, doporučí další léčbu nebo předepíše antibiotika.

Jakmile máte zvýšenou teplotu nebo zimnici, objevila se u vás bolest zad, objevila se krev v moči nebo zánětem trpí dítě, tak návštěvu lékaře neodkládejte.

Co můžete udělat příště, aby se u vás „zánět močáku“ už neobjevil?

Pečujte o sebe dřív, než přijdou obtíže. Nepříjemná bolest, pálení a řezání při močení není vám nikdo závidět nebude.

Nejlepší lék na zánět močových cest je žádný nepotřebovat.

Co tedy můžete pro své tělo udělat?

– Dodržujte pitný režim, ale tělo neochlazujte např. citrónem. Spíš pijte prohřívací nápoje se zázvorem nebo skořicí. Další bylinky, které užít v čaji, např. brusinky, lichořeřišnice, medvědice, přeslička, svízel, bříza.
– Strava, která je pro naši zeměpisnou šířku teď vhodná v zimě. Polévky z kořenové zelenina, nebo masové vývary. Fazole, pohanka a ječmen.
– Vynechte alkohol. Na oslabený močový měchýř působí toxicky
– Vyhněte se umělým slazením nápojům, cukrovinkám, čokoládě, bílému cukru.
– Oblékejte se adekvátně k počasí, které je venku. A chraňte si v zimě uši, jsou smyslovým orgánem močových cest.
– Podpořte svou imunitu přípravky Harmonelo, přímo Bifi, Life a pro očistu GreenVitality (užívat je lze společně, můžete se mě doptat na dávkování a nejlevněji vás vyjdou po registraci v balíčku 4ks)
– Mějte pozitivní mysl. Zvolte aromaterapii éterickými oleji (bergamot, cedr, jalovec, santalové dřevo), které působí antibakteriálně, a hojí tak záněty a infekce urogenitálního systému. Kvantové čištění, která pomůže odstranit strachy, napětí a stres v těle.
Harmonizujte své tělo podle orgánů ještě před tím, než přijde doba oslabení pro daný orgán.

Frekvenční harmonizaci lze efektivně využít ke zlepšení stavu nejen močového měchýře nebo průdušek, a hlavně k vyladění těla do celkové pohody. Jde o systematický přístup a individuální péče a tato cesta může přinést úlevu a pomoci znovu dosáhnout obranyschopnosti v těle.

A pokud jste právě v akutní fázi, rovnou se objednejte na Frekvenční harmonizaci zde. Do objednávky si rovnou vložte 3 hodiny aplikací frekvenčních programů. První hodinu provedeme BioFeedback a rovnou s těmi potvůrkami cíleně zatočíme. Nemusíte už dále snášet tu nepříjemnou bolest, pálení či řezání.

Nebo se podívejte na záznam webináře.

JAK SI NENECHAT
ZNIČIT SVÉ TĚLO

Zadej svůj e-mail, získej zdarma přístup k záznamu živého vysílání a získej poznání, jak si nenechat zničit své tělo, které ti nikdo veřejně neřekne.

Kliknutím na tlačítko udělujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů podle těchto zásad ochrany osobních údajů.