Rozvod a strachy

Příběh mojí klientky

Konečně jsme rozvedená. Konečně! Různě se to vleklo. Nejdřív děti.
Kdo a jak je bude mít. To bylo únavné. On se vůbec nestará a najednou chtěl být hodný táta a nějak vypadat u soudu.
Uf, ale jsou nakonec u mě.
A pak dohadování o majetku. To nebralo konce. Dokládání podkladů, že baráček, jsem dostala dávnou před manželstvím od babičky. A kdo tam co kdy koupil.

A pak, aby se odstěhoval opravdu se vším co bylo jeho. Aby neměl záminku stále chodit ke mně domů, že ještě něco je jeho!
Měla bych být šťastná. Měla bych se cítit volná. Svobodná. Konečně volně dýchat. Ale není to tak!
Padla na mě šílená únava. Nevysvětlitelně mně přepadá tíživý strach.

Z rozboru krve mi vyšly nízké hodnoty stopových prvků, které nedoplním běžnou stravou. Navíc mi uniká moč. Zděsila jsem se, je mi teprve 37let a rekreačně sportuji. Rozpláče se. Občas bloudím po baráčku a nevím co by….

Začneme naše setkávání. Přes kranio sakrální terapii uvolňujeme napětí v těle. Vyplavují se všechny strachy se který mi je potřeba dál pracovat. Strach, který nás zavede i do dětství klientky, že se její rodiče po dlouhých hádkách, když byla malá rozvedly.
Milovala moc tátu, ale soudně zůstala u mámy a tátu viděla velmi málo, časem z jejího života zmizel. Ukázalo se, že neví proč to tak bylo/je.

Strachy se pro měnily na smutek až lítost a pak na vztek. Klientka měla za úkol vyhledat tátu a zkusit se s ním spojit a zjistit proč ji zmizel ze života. Navíc se otevřelo téma majetku v jejich rodině. Baráček byl od babičky z tátovy strany. I to mělo háček. Ona nebyla jediné dítě svého táty. Tady jsme pak pracovali přes automatickou kresbu. Příběh má svoje osobní pokračování……

Taky tohle znáte? Rozvodové tahanice. A na konci nevíte zda máte být šťastná?
A možná tušíte rodinném tajemství? Chcete se podívat na něco co jen cítíte a nevíte jak do toho?
Pracuji s ženami co chtějí jít svojí cestou v plné síle a cítit se radostněji.
Konzultace je možné mít osobně nebo on line.

Soňka

Více o mně najdete zde.