• Poznej tajemství života bez ne-mocí...

Napadlo tě někdy, co ještě může být příčinou ne-moci?

CO TVÉ TĚLO
OPRAVDU POTŘEBUJE?

23.4.2024od 20:00

Časté noční močení je pryč a vyspím se

Časté noční močení je pryč

Jak běžně řešil tyto problémy se spánkem?

Jako každý jiný člověk si občas vzal prášek na spaní, někdy se snažil den hodně aktivně využít, aby byl večer unavený. A přesto, že měl pocit, že když bude unavený, budu lépe spát, tak to bohužel nezabralo.

Prášky pro něj byla cesta do pekla, protože to chvíli vypadalo, že lépe spí, ale stačilo ty prášky používat týden až čtrnáct dní a měl pocit, že je úplně mimo realitu. To ho donutilo od nich ustoupit a raději si udržoval pocit, že je zdravý.

Přesto špatně spal…

V zásadě mu nepomohlo nic. Zkoušel různé bylinky, čaje a odvary. Vymýšlel kombinace všech možných prostředků, zkoušel pracovat na mentální úrovni. Byl i u odborníku na spánek a tam zjistil, že tento problém se spánkem je naprosto běžný a většina lidí spí špatně.

Toto zjištění ho úplně neuspokojilo, protože spánek ke svému životu nutně potřebuje. Zkoušel a hledal dál, jak znovu získat spánek, kdy se ráno zbudí a je odpočatý.

Přidalo se časté noční močení a začalo být ještě hůř…

Navíc se mu k potížím s usínáním a krátkým spánkem přidalo ještě časté noční močení. A to postupně až tak silně, že jeden čas chodil i 10x až 15x, což kvalitě spánku rozhodně nepřidalo.

Proč to začal řešit jinak?

Dostal informaci, že by mu mohla pomoci frekvenční harmonizace. Našel si o tom na internetu informace a nesmírně ho to zaujalo. Ozval se a využil možnost projít frekvenční harmonizací přímo u mě.

Samozřejmě byl nesmírně zvědavý a má rád výsledky, které na sobě cítí a které je schopný kvalitně ohodnotit a opravdu říci, pomůže, nepomůže.

Kolikrát byl na frekvenční harmonizaci?

Poprvé to bylo spíš ze zvědavosti, měl pocit, já si to rád zkusím, uvidíme. Nicméně ho nesmírně překvapilo, že už v tom odstupu mezi první a druhou terapií, zdánlivě cítil změny. Ale jako chlap, který má rád věci konkrétní a kontrolované, se potřeboval ubezpečit. Prostě aby jen tak neřekl, že měl pocit, že je to lepší, tak přišel znovu.

Po druhém sezení s frekvenční harmonizaci mohl naprosto konkrétně říci, že poprvé možná po pěti letech spal nepřetržitě a nic ho v noci nezbudilo. Tady u něj byla opravdu ta změna byla. Nebyly žádné další změny, že by měl nějakou větší fyzickou námahu, nebo že by noc předtím třeba méně spal, nebo by se nějak změnily podmínky jeho usínání a spaní.

Jak je spokojený s frekvenční harmonizací?

Říká, že překvapivě a má to prokazatelné výsledy, nebo minimálně na jeho organismus to takto funguje. Bohužel, už jsou to roky zpátky, co se pořádně vyspal. Je teď ve svém životě více spokojený, protože se jeho spánek začal posunovat do vyšší kvality.

Celý jeho příběh si můžete poslechnout zde.

Jak řešit problémy se spánkem, když nic pořádně nezabírá?

Tak to udělejte teď jinak. Naslouchejte svému tělu, vyhledejte profesionální lékařskou péči a souběžně s tím hlavně najděte důvod svého zdravotního stavu. Až důvod své ne-moci najdete a pochopíte, dokážete se naladit a provést takové změny ve svém životě, abyste měli opět plné zdraví.

Poselství problémů se spánkem je mnohem hlubší. Hodně se toho dá ovlivnit prostřednictvím preventivních opatření a spánkovou hygienou, o které jsem psala zde. Bez kvalitního spánku se totiž zhoršuje kvalita ve všech oblastech našeho života.

Udělejte si na sebe 4 hodiny čas a rovnou se objednejte na Frekvenční harmonizaci zde. Do objednávky si rovnou vložte 3 hodiny aplikací frekvenčních programů. První hodinu provedeme BioFeedback, zjistíme možné původce únavy, navíc vaše tělo harmonicky podpoříme a mozku dopřejeme relaxaci v hladinách alfa, delta a théta.

Jak to celé funguje a proč se o této metodě veřejně moc nemluví najdete v záznamu webináře:

JAK SI NENECHAT
ZNIČIT SVÉ TĚLO

Zadej svůj e-mail, získej zdarma přístup k záznamu živého vysílání a získej poznání, jak si nenechat zničit své tělo, které ti nikdo veřejně neřekne.

Kliknutím na tlačítko udělujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů podle těchto zásad ochrany osobních údajů.