• Poznej tajemství života bez ne-mocí...

Napadlo tě někdy, co ještě může být příčinou ne-moci?

CO TVÉ TĚLO
OPRAVDU POTŘEBUJE?

23.4.2024od 20:00

Konec vztahu

Příběh ze života

Zhroutil se mi svět ve vteřině. Jdu ulicí a po obličeji mi tečou slzy. Ani nevím kam jdu. Vrážím do lidí. Řekl mi, že je konec.

Říkal toho daleko víc….ale neslyšela jsem ho, nic si z toho nepamatuji. Jen vím, že se mi rozbušilo srdce, zalehlo mi v uších, svět se začal rychle točit.

Je to už dva nebo možná tři měsíce. Stále jen mechanicky moje tělo dělá co má. Kus mého já jako by nebylo. Jako by umřelo. Volají kamarádky, aby mě někam vytáhly. V ničem nevidím smyl. Nechápu co probírají, ohledně vztahů s muži. Stále se mi chce plakat. Přestane to někdy bolet?

Ty páry co potkávám a drží se za ruce, nevěřím, že to mají opravdové. Chce se mi řvát, ať si nehrají na zamilované! Dojdu domů a v oblečení upadám na gauč. Nebo si pustím televizi a na něco budu zírat. Ani nevím zda jsem něco jedla.

Telefony od rodiny nezvedám. Vyptávali by se, na co sama neznám odpověď. Je prostě konec. Konec! Už nikdy nebudu veselá, plná elánu, nápadů co podniknout…..a už nikdy nebudu věřit. Být opuštěná někým koho jsme moc milovali a navíc nic netušit je velmi těžké. Tělo dokáže dál “fungovat” v klasickém režimu, ale psychika a duše dostane velký otřes. Můžeš se propadnout do zoufalství.

Takto na dně se cítí plno žen, které náhle opustil muž. Důvodů je mnoho. S klientkou se domluvíme na “první pomoci” a to na tři sezení ACCESS BARS, aby její tělo, mysl i duše opět spojili v jedno. Jemnou dotykovou metodou a práci v kvantovém poli “uklidníme” celou tu emoční bouři, aby mohla víc v klidu spát a nabrat sílu na další práci se sebou a nešla cestou léků. Dostat se do normálu. Dál za pomoci myšlenkových map, odkrýváme její vzorce, které žije a s otázkou “Chceš to tak to žít i dál?“, vylaďujeme co by opravdu žena chtěla. Další důležitý krok je udělat rituál rozchodu a následně odpuštění i propuštění. Na to se navazují staré věci z rodiny.

Provázím ženy jejich osobní cestou. Jejich příběhy jsou mnoho vrstvé a jedinečné, ale v jednom se shodují – chtějí žít lépe a radostněji.

Soňka

Osobní konzultace najdeš zde.