Úvod

Nabízím

Akce

Kontakt

Kde mě najdete
Něco o mně
Reference
Napište mi
scizikova@post.cz
BOSO Korálky
Tělo v souladu
Intuitivní kresba
Svatba naBoso
#bosokoralky
#svatbanaboso
+420 606 666 252

Fotogalerie

Doporučuji

Zajímavé odkazy

Spolupracuji

Masáž dětí a kojenců

miminko Žádného mazlení pro dítě v počáteční době jeho života není dost. Pocit bezpečí, které dítěti dává, zůstávámu po celý život.

Nemějme strach dotýkat se novorozených dětí. Na hřejivé pohlazení ten čerstvě narozený človíček dychtivě čeká.

Pojďte se dotýkat svých krásných dětí. Naučíte se velmi jemnou metodu masáží. Uvidíte jak zakrátko z Vás i dítěte spadne nejistota a dítě Vám samo dá najevo svou spokojenost. Bude sledovat Váš pohled, bude na Vás usmívat a nastavovat tělíčko Vašemu laskýplnému hlazení.

Kurzy jsou skupinové. Jde o tři setkání po 60 min., kde se naučíte techniku masáže, dovíte se o vhodných olejíčkách a vůních pro Vaše dítě (věk 0–3 roků). Cena za 60 min. je 300 korun. Setkání jsou celkem tři za sebou v rozestupu jednoho týdne.

Přínos masáží pro dítě:

Přínos masáží pro rodiče:

Co si vzít sebou na masáže?

Baby masáže jsou prováděny vždy v malých skupinkách. Lekce jsou rozděleny na část, kdy se maminky učí prakticky provádět masáže a na část, kdy si povídají o zákonitostech masáží a možnostech využití aromaterapie. V centru se průběh kurzu přizpůsobuje děťátkům.

Dotýkání se, mazlení a hlazení je přirozeným projevem lásky. Baby masáž je však ještě více než pouhý dotek. Vytváří vzájemné porozumění a důvěru mezi rodičem a dítětem. Naučí Vás lépe určovat a naplňovat potřeby miminka. Pomáhá také řešit nejen potíže jako jsou kojenecké koliky, ale také traumata vzniklá např. náročným porodem. A právě miminka, která ještě nerozumí obsahu našich slov, instinktivně rozumí nejstaršímu jazyku – jazyku dotýkání se.

Individuální baby masáž

Jste maminkou dvojčátek (trojčátek...) a přesto chcete svému drobečkovi dát to nejlepší? Lze se dohodnout na individuálních baby masážích.

Masáž je vyjádřením lásky, pečující láskyplným dotykem.

JiS, 2019