Objednávka

Online kurz

přestaň

CHODIT

okolo

HORKÉ KAŠE

Co ti tento kurz přinese?

  • Poznání strachů pod tvým ledovcem
    které ti brání v komunikaci a vyjádření tvých potřeb a tužeb
  • Ukončíš nadvládu hlubokých strachů
    a tím sebereš moc jiným nad tebou samou
  • Osvojíš si praktickou techniku pro otevření partnerské komunikace
    i pro témata, která ti doteď přišla choulostivá nebo jsi o nich raději mlčela

Jaký je obsah kurzu?

3 týdenní online kurz

přestaň

CHODIT

okolo

HORKÉ KAŠE

Poznej strachy pod ledovcem
(Co ti brání v partnerské komunikaci)

Ukonči nadvládu hlubokých strachů
(Kde ztrácíš energii v partnerské (ne)komunikaci)

Praktická technika
otevření partnerské komunikace
(Jak komunikovat v klidu, abys byla vyslyšena)

+

Bonus

mocná technika

Jak ZŮSTAT V KLIDU A NADHLEDU
při PARTNERSKÉ KOMUNIKACI

Celkem v hodnotě

3.900 Kč

Online kurz s osobní podporou

Udělej na své cestě první krok, ať už bude jakýkoliv

Hlavně nestůj na místě

Soňa Čižíková

průvodkyně na tvé cestě

Online kurzem tě provede

Soňka Čižíková

Průvodkyně na tvé cestě

Máš dotaz ke kurzu?

Pokud máš dotaz k používaným technikám nebo jak kurz probíhá, napiš mi zprávu na sonka@telovsouladu.cz, nebo mi zavolej na tel. +420 606 666 252.

Jak se změnil život ženám, které následovaly změnu do hloubky?

Za co jsem moc vděčná Soňce je to, že zmizel můj pocit, že dělám něco špatně a že je chyba ve mně, když můj manžel často reagoval nepřiměřeně, když jsem něco chtěla. Celé roky jsem si myslela, že mu ta takhle nejspíš vyhovuje, když se mnou nemá potřebu víc komunikovat a já už vzdala pokusy se ptát. Teď na moje otázky nereaguje podrážděně a přestal být oheň na střeše. Ještě si přeju, abych po těch letech ještě víc uměla brát věci s humorem a nevykládala si vše negativně, ale na tom makám 😊
Martina Rozkolová
Docela to byl pro mě šok, když jsem u Soňky zjistila, že jsem zbytečně vztahovačná a věci co mě štvou a tak si automaticky myslím, že štvou i jeho a pak slyším, že mi je vyčítá i když to tak není. Ale já jsem to tak slyšela. Došla jsem k tomu, že jenom odhaduju jeho nalady a neposlouchám co říká, ale slyším co chci slyšet. Vždycky pak vzniká velká hádka o hov**… Zavedli jsme podle Soňky povidaci večery na neutrálním místě, kdy sme se dohodli že budeme komunikovat v klidu. A u nás to funguje. Takže spokojenost a díky.
Jana Pačesová
Řešila jsem vyčerpanost z toho koloběhu práce, děti, domácnost… Na všechno jsem byla sama. U Soňky na setkáních došlo i na komunikaci, jestli si říkám, jak to potřebuju. Narazili jsme na to, že když si neříkám, tak je to mezi námi s partnerem dobré, tak nic nedělá. Já jsem to chvíli vydržela, pak mi v tom nebylo dobře, chtěla jsem si o tom promluvit, on neměl čas nebo to nechtěl zrovna teď řešit a měl vždycky něco důležitějšího, párkrát od toho odešel a pak jsem na něj vlítla, vyčetla mu první poslední. Dostala jsem tipy od Soňky, jak mluvit a o čem a jak si říkat o něco co potřebuju, jak reagovat s odstupem na jeho slova a doptávat se jak to myslí a ne si dělat hned domněnky a minimálně já (nevím jak ON hehe) jsem určitě spokojenější a cítím, že jemu taky záleží na tom co říkám a začal se taky doptávat. Prostě mu to ukazuju v praxi a nestrefuju se do něj, nevyvádím jak dřív a on se přestal vyhýbat tomu mluvení. Ještě abychom zase neusli na vavřínech.
Tereza Makovcová