Objednávka

5 denní online kurz

odhal

ŽROUTY

svojí

ENERGIE

Co ti tento kurz přinese?

 • Odhalení emočních strachů pod tvým ledovcem
  které tě obírají o energii
 • Rozpoznáš hry a fígle lidí
  a tím sebereš moc jiným nad tebou samou
 • Zjistíš čím vším se dá ztrácet energie v partnerství
  a jakými způsoby ty nevědomě odevzdáváš nebo získáváš energii a moc
 • Nahlédneš pod pokličku partnerských her
  a objasní se ti důvody partnerských neshod a proč ti partner nerozumí nebo dělá, že tě nechápe

5 denní online kurz

odhal

ŽROUTY

svojí

ENERGIE

Poznej jakými způsoby ti uniká tvá energie

Pochop hry a fígle
které ještě stále ty sama hraješ nebo na ně naskakuješ

Rozklíčuj si v kterých situacích se ty sama chováš nezrale a proto se nezrale k tobě chová i tvůj partner

Začni detekovat hry o moc a energii
v jejich průběhu nebo na jejich začátku

A přestaň ztrácet svouji energiii

Celkem v hodnotě

1.145 Kč

Online kurz

Jak kurz vypadá uvnitř?

Udělej na své cestě první krok, ať už bude jakýkoliv

Hlavně nestůj na místě

Soňa Čižíková

průvodkyně na tvé cestě

Online kurzem tě provede

Soňka Čižíková

Průvodkyně na tvé cestě

Máš dotaz ke kurzu?

Pokud máš dotaz k obsahu nebo jak kurz probíhá, napiš mi zprávu na sonka@telovsouladu.cz, nebo mi zavolej na tel. +420 606 666 252.

Jak se změnil život ženám, které následovaly změnu do hloubky?

Za co jsem moc vděčná Soňce je to, že zmizel můj pocit, že dělám něco špatně a že je chyba ve mně, když můj manžel často reagoval nepřiměřeně, když jsem něco chtěla. Celé roky jsem si myslela, že mu ta takhle nejspíš vyhovuje, když se mnou nemá potřebu víc komunikovat a já už vzdala pokusy se ptát. Teď na moje otázky nereaguje podrážděně a přestal být oheň na střeše. Ještě si přeju, abych po těch letech ještě víc uměla brát věci s humorem a nevykládala si vše negativně, ale na tom makám 😊
Martina Rozkolová
Docela to byl pro mě šok, když jsem u Soňky zjistila, že jsem zbytečně vztahovačná a věci co mě štvou a tak si automaticky myslím, že štvou i jeho a pak slyším, že mi je vyčítá i když to tak není. Ale já jsem to tak slyšela. Došla jsem k tomu, že jenom odhaduju jeho nalady a neposlouchám co říká, ale slyším co chci slyšet. Vždycky pak vzniká velká hádka o hov**… Zavedli jsme podle Soňky povidaci večery na neutrálním místě, kdy sme se dohodli že budeme komunikovat v klidu. A u nás to funguje. Takže spokojenost a díky.
Jana Pačesová
Řešila jsem vyčerpanost z toho koloběhu práce, děti, domácnost… Na všechno jsem byla sama. U Soňky na setkáních došlo i na komunikaci, jestli si říkám, jak to potřebuju. Narazili jsme na to, že když si neříkám, tak je to mezi námi s partnerem dobré, tak nic nedělá. Já jsem to chvíli vydržela, pak mi v tom nebylo dobře, chtěla jsem si o tom promluvit, on neměl čas nebo to nechtěl zrovna teď řešit a měl vždycky něco důležitějšího, párkrát od toho odešel a pak jsem na něj vlítla, vyčetla mu první poslední. Dostala jsem tipy od Soňky, jak mluvit a o čem a jak si říkat o něco co potřebuju, jak reagovat s odstupem na jeho slova a doptávat se jak to myslí a ne si dělat hned domněnky a minimálně já (nevím jak ON hehe) jsem určitě spokojenější a cítím, že jemu taky záleží na tom co říkám a začal se taky doptávat. Prostě mu to ukazuju v praxi a nestrefuju se do něj, nevyvádím jak dřív a on se přestal vyhýbat tomu mluvení. Ještě abychom zase neusli na vavřínech.
Tereza Makovcová