Úvod

Nabízím

Akce

Kontakt

Kde mě najdete
Něco o mně
Reference
Napište mi
scizikova@post.cz
BOSO Korálky
Tělo v souladu
Intuitivní kresba
Svatba naBoso
#bosokoralky
#svatbanaboso
+420 606 666 252

Fotogalerie

Doporučuji

Zajímavé odkazy

Spolupracuji

Reference

Kranio sakrální terapie

Před měsícem jsem udělal velmi nemilou zkušenost s doktokou uroložkou, která mě na mé potíže navrhla invazivní a operační zásahy, medikaci a když jsem na to nechtěl přistoupit, nutila mě podepsat reverz a vyhrožovala mi eskalací zdravotních potíží vedoucích až k úmrtí! Neřešila příčiny, nediskutovala ani o alternativách a tvářila se nesmírně vážně, přísně, vyděšeně a ustaraně.

Zvolil jsme alternativu - kranio sakrální terapii u Soňky Čižíkové, a po měsíci se mé potíže začaly výrazně zlepšovat a jsem si jistý, že to už bude jenom lepší a nakonec úplně v pořádku.

Pracovali jsme - abych si příště dal větší péči s výběrem lékaře (nejlépe ho nepotřebovat, ale když už nebude zbytí). Přes kranio sakrální terapii a vypracování myšlenkové mapy na téma Lékař - co chci, čeho se obávám a co si přeji, se mi otevřeli víc oči a povolil tížený strach. A co Vy - je pro vás lékař posvátnou autoritou, která má vždy pravdu, vždy pomůže a nesmí se jí odmlouvat?

Za pomoc při alternativní léčbě a při zpracování map děkuji Soňce Čižíkové - Tělo v souladu

Ing. Jiří Košťál, producent Salamander Syndicate

Masáž hlavy - ajurvéda

Mockrát děkuji za neuvěřitelnou hodinu v péči Soňky. Její masáž hlavy a obličeje (!) je úžasně příjemná a opravdu poctivá! Olejíček krásně voňavý, relaxující a harmonizující. A těch dvacet minut spánku navrch jako bonus nepřekonatelných!;-) Díky! Myslím, že jedna nestačí....rozhodně.
Anička

Kraniosakrální terapie

Vřele doporučuji kraniosakrální terapii z rukou Soňky a vůbec její péči! Nechat se hodinu opečovávat při krásné hudbě, vůních a dotycích nesmí být luxusem, ale naopak nutností! Děkuji!
Anička

Masáž hlavy

Novinkou v nabídce masáží je u Soňky masáž hlavy olejíčkem ze Srí Lanky, kde se tato žena také naučila techniku této masáže. Uvolňující masáž dokáže nádherně zpacifikovat myšlenky a člověk odchází vyladěný, bez cvrkotu informací v hlavě. Navíc jde o příjemný relax. Jen je nutné logicky počítat s mastnými vlasy a po masáži nejlépe zamířit domů.
Ing. Barbora Venclová, redaktorka časopisů Úroda

Masáž hlavy - ajurvédskou technikou

Děkuji moc Soňce za velmi příjemnou, uvolňující, pozitivní energii dodávající ajurvedskou masáž hlavy! A také vlasy dostaly zaslouženou olejovou péči. Těším se na příště Soňko a všem doporučuji Krásný den!
Eva Vykysalá

Kraniosakrální terapie

Paní Soňko, děkuji za kraniosakrální terapii a vaší pomoc, vlídní a milé jednání. Jste skvělá. Ráda se k vám vracím. Přeji vše dobré.
Jana Křížová

Kraniosakrální terapie

Něco tak uvolňujícího a uvědomujícího jsem nečekala. Moje celé tělo se nabilo energií a měla jsem pocit, že zvládnu pokácet celý les. Ten jemný proces co v prvních chvílích vypadá, že nic....a přesto se celé tělo uvolnilo. Pevné vedení paní Soňky obdivuji a moc děkuji.
Hanka S.

Kraniosakrální terapie

Čekala jsem něco co znám od doktorů -"musíte" nebo "nesmíte". Jaké příjemné překvapení, že pod vedením paní Soňky zjistíte co opravdu potřebujete. Žádné "tlačení", prostě proces se rozjede. Vracím se moc ráda. Ten klid, síla a energie co mi terapie dává se musí zažít. Vřele doporučuji.
Ing. Lucie Stonařová

Automatické kreslení - MANDALKY

Automatické kreslení přináší uvolnění, odláká mysl od každodenních problémů pouze k jedné věci, a tou je kreslení na dané téma. Asi ani nemá význam připomínat, že kreslit umí i ten, kdo si myslí, že ne. Naprosto jedinečné je naznačení určité cesty nebo i východiska v probírané oblasti. Jedním příkladem za všechny může být poslední kreslení na téma Komunikace, kdy mi tvorba anděla kominukace ukázala, že pro mě není přirozené za každou cenu udržovat komunikaci s další osobou. Uvědomila jsem si, že po vyřízení daného tématu, které bylo cílem setkání, nemusím pátrat o čem hovořit dále. Toto poznání ze mě sejmulo pocit zodpovědnosti za danou konverzaci a možná i přispěje k přirozenějšímu jednání. Návštěvu automatického kreslení jednoznačně doporučuji. Kdo jednou přijde, již přichází opakovaně.
Ing. Barbora Venclová, redaktorka časopisů Úroda

Kreslení MANDALEK

Děkuji za pěkný podvečer. Nejen kreslení, ale i povídání bylo inspirativní a obohacující. Kreslení doporučuji.
Míša

Kurz kreslení Mandalek

Byl to moc fajn večer, zpívání bylo úžasné a osvobozující. Sdílení v kruhu tak úžasných bytostí.. prostě nádhera. Díky VŠEM, díky Soňce!!!!
Ing. Blanka Svobodová

Kreslení léčivých MANDALEK

Všem vřele doporučuji!!!! Zúčastnila jsem se kreslení mandalek v březnu a vůbec jsem nečekala, že to bude tak příjemné, inspirativní a obohacujicí!
Ing. Lenka Vávrová

JiS, 2019