Úvod

Nabízím

Akce

Kontakt

Kde mě najdete
Něco o mně
Reference
Napište mi
scizikova@post.cz
BOSO Korálky
Tělo v souladu
Intuitivní kresba
Svatba naBoso
#bosokoralky
#svatbanaboso
+420 606 666 252

Fotogalerie

Doporučuji

Zajímavé odkazy

Spolupracuji

 

Soňka Čižíková

Jsem obyčejná žena, matka, dcera, sestra, kamarádka, manželka, přítelkyně, sousedka... průvodkyně kranio sakrální terapií.

Dneska už vím, že co platilo v 5 letech ve čtrnácti to mělo jinou barvu i chuť, v 21 letech jsem se tomu smála, v 27 letech mě nic z toho netrápilo, v 31 letech jsem byla neuvěřitelně šťastná, v 33 letech jsem objevovala naprosto pro mě nový svět... a po čtyřicítce vím, že nic nemusí být tak jak bylo doposud.

Dělám KRANIO SAKRÁLNÍ TERAPIE (dále jen KST), kterou studuji stále v českém Institutu "The Upledger Institute, Inc.". Obečně si myslím, že KST nemá "strop". Stále přichází nové "výzvy", otevírají se další pomyslné dveře. Je to jednoduše životní cesta, když se po ní vydáte zjistíte, že nejde z ní uhnout. KST uzdravuje tělo na fyzické i mentální úrovni a uzdravuje duši. Co vše KST nabízí mě stále mile překvapuje a pak mě těší zpětné pozitivní reakce od klientů – reference.

Masíruji. Masážím se věnuji "vědomím dotykem". Upřednostňuji jemné masáže s plným soustředěním na člověka co si ke mě přišel odpočnout. Dotyk jako takový je léčivý. A dotyk propojen s veškerou pozorností na přijímajícího má svoji hloubku. Tělo cítí zájem a kvalita těch to masáží je ceněna jak na těle tak v hlouby nitra.

Učím masírovat rodiče – baby masáže. Zde učím rodiče propojit masáž – dotyk – aroma terapii – a vnést tohle vše do svých životů. Pohlazení potřebuje každý. Dotyk je léčivý.

Pořádám workshopy – kreslení mandal, drátkování, tvoření.... Pořádám setkání žen, které se mohou obohatit navzájem. Kouzlo společného setkávání napříč věkem je inspirativní. Kreslíme Mandalky, "krotíme" drátek a zdobíme se korálky... Proč? Kreativitu má každá žena v sobě, jen ji "probudit" a dělat tento svět lepším.

Propojuji ráda vše co umím a co se ještě naučím. Propojuji, protože si myslím, že v různých etapách života potřebujeme jinou esenci, která nás naviguje k dalšímu bodu v životě. Propojuji svoji práci terapeutky, masérky, lektorky do jednoho obrazu a tvořím něco nového. Výsledek je neznámí – nechám se překvapit. Tak stejně jako budoucnost je neznámá.

Snažím se plynout. Soňka Čižíková

Certifikace

Absolovala jsem praktický kurz masáží dětí a kojenců u Mgr. Jany Hašplové.

certifikat stupne I      certifikat stupne II

JiS, 2019