Úvod

Nabízím

Akce

Kontakt

Kde mě najdete
Něco o mně
Reference
Napište mi
scizikova@post.cz
BOSO Korálky
Tělo v souladu
Intuitivní kresba
Svatba naBoso
#bosokoralky
#svatbanaboso
+420 606 666 252

Fotogalerie

Doporučuji

Zajímavé odkazy

Spolupracuji

Kranio sakrální terapie pro maminky a děti

Kranio sakrální terapie pro maminky a miminka

Kranio sakralni terapie pro kojence a děti Nejčastější obtíže, se kterými může kranio sakrální terapie pomoci:

Průběh konzultace

Terapie u malých dětí probíhá velmi různorodě a flexibilně, často začíná navozováním kontaktu s dítětem formou hry. U menších dětí může terapie matky a dítěte probíhat současně, kdy maminka například drží své miminko nebo jej kojí a terapeut přikládá ruce během fyzického kontaktu na oba dva zároveň a léčí jejako jeden celek. Nebo nejprve ošetřuje miminko, které leží na měkké podložce a poté maminku. Terapie nemá daný scénář, ale vyvíjí se podle potřeby dítěte a jeho pocitu cítit se bezpečně a spokojeně během ošetření. Není potřeba se na konzultaci připravovat. Počet setkání je na základě domluvy s terapeutkou (počet konzultací se odvíjí od obtíží a na základě domluvy s klientkou/klientem). Samozřejmostí je respekt, důvěra a zachování mlčenlivosti.

Kranio sakrální terapie pro děti do věku 15 let

Kranio sakrální terapie (lebko-křížové terapie) je velmi jemná technika, která pomáhá odhalovat a napravovat nevyváženosti kranio sakrálního systému už u novorozeňat, batolat, dětí v mateřinkách i u školáků. Všechny náročné krůčky dětí do nového světa můžou způsobit smyslové, motorické či neurologické dysfunkce. Terapie je dobře přijímaná dětmi a rychlé zlepšení.

Kde všude může kranio sakrální terapie pomoct?

Celá terapie se skládá z konzultace a jemného terapeutického ošetření dítěte, po dohodě i rodiče.
Cena za 90 minut je 1200,- Kč.

Kranio sakrální terapie pro těhotné

Cranio – lebka, sacrum – kost křížová. Práce s kostí křížovou a lebkou. Taky se uvádí jako Osteopatie – práce s kostí.

Jemná nebolestná terapie bez manipulací, založena na nasloucháním našich tkáním, pro pacienta příjemná a relaxační metoda. Osvobozuje, oživuje kranio sakrální tok a rytmicitu a tím nastartovává samoléčení organismu jako celku (v rovině fyzické – strukturální, emoční i mentální).

Využívá vlastností centrální nervové soustavy, malých pohybů v kostech, mezi kostmi a lebečních švech, odstraňuje napětí vzniklá různými traumaty lebky (porodní traumata, úraz lebky apod.) a tím ovlivňuje funkci hlavových nervů, mozkových cév a vnitřních mozkových žláz.

Je to přístup komplexní – tělesný i energetický.

Kranio sakrální terapie příznivě účinkuje:

Cena za 90 minut je 1500,- Kč a skládá se z konzultace a ošetření.

Mít tělo v souladu je dobrý začátek pro další kroky ve svém životě.

JiS, 2021