Úvod

Nabízím

Akce

Kontakt

Kde mě najdete
Něco o mně
Reference
Napište mi
scizikova@post.cz
BOSO Korálky
Tělo v souladu
Intuitivní kresba
Svatba naBoso
#bosokoralky
#svatbanaboso
+420 606 666 252

Fotogalerie

Doporučuji

Zajímavé odkazy

Spolupracuji

Fotogalerie - Boso korálky (ne) botky

"Kdo rád chodí bosky, kdo rád tančí v trávě..."

Jak objednat boso korálky?

Začíná léto 2016 a vyrábím svoje první osobní BOSO KORÁLKY. Už dřív jsme je obdivolala někde na netu, jak úžasně žensky vypadají na nožce. Jenže jsem si vždycky v duchu řekla: "Já nechodím nikde bosky na co by mi byly?!"

Ale to jsme o mnoho let zpět. Mám tančit v trávě u ohně a navíc BOSKY! Všechny smysly se ve mě zvednuly a nebyla jsme toho schopna. Ale PROČ? Proč, když tanec mě doprovázel celý kus života a chození bosky mi nevadilo? Nemohla jsem. Vidina, že si ukopnu palec u nohy, nebo že mi někdo dupne v tom zápalu divokého tance na nohu – brrrr – úplně mě políval studený pot! Plus "zakódovaná pravda" o nastydnutí od noh – uděla opravdu své s moji mysli.

bosoradost/02-boso_pro_radost.png

Moje opatrné krůčky, jako když se učíte znovu, přišly s koupením bosé obuvy. A taky s tvorbou indiánských mokasín... kontakt s MATKOU ZEMI. A taky s bubnováním... a taky s mýma dětma co lítají všude bosky a nádherně si to užívají... no těch mezníků bylo mnoho...

A moje úplně "nadechnutí" přišlo právě s tím létem 2016 – kdy jsem si vytvořila osobní "BOSO KORÁLKY (ne) BOTKY". Nejdřív jen tak pár kousků – pro sebe, holčičky, kamarádky, známé.... A protože jsme kreativní duše udělala jsem jich i trochu víc.... a pak zase trochu víc.... a ženy se žensky a krásně ozdobily na nožkách, a běhají s tím po trávě, písku, za dětma i muži, nebo se v nich i odávají u oltáře. Jsou krásné.

Tak tvořím na přání žen i mužů pro ženy – barevné, ženské, hravé, svatební, dívčí, rituální...

Více v galerii a ve videu.

Jak objednat boso korálky?

Mít tělo v souladu je dobrý začátek pro další kroky ve svém životě.

JiS, 2019